Fontána na tekoucí dým - Buddha

569 Kč
Skladem

Krásná fontána na tekoucí dým Buddha.Vyřezány z Mangového Dřeva vypadají opravdu krásně! Tyto fontány na vonné kužely..

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásná fontána na tekoucí dým Buddha. Vyřezány z Mangového Dřeva vypadají opravdu krásně! Tyto fontány na vonné kužely jsou navrženy pro Vonné Kužele "Tekoucí Dým". Hořící kužel vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Kouř prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele.   

Upozorňujeme, že pro vytvoření efektu je třeba použít Vonné Kužele "Tekoucí Dým". https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Bezpečnostní pokyny a návod k použití:

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.25 kg
Původ: India
Velikost: 13x15x12 (cm)
Materiál / Složení: Mangové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: