Luxusní vonné kužely Tekoucí Dým- Bílý kopál

76 Kč
Skladem

Vonné Kužele na tekoucí dým - Bílý Kopál(10ks). Kopál byl již v předkolumbovských dobách považován za nejvýznamnější..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné Kužele na tekoucí dým - Bílý Kopál(10ks). Kopál byl již v předkolumbovských dobách považován za nejvýznamnější vykuřovadlo  Mayové jej považovali za mozek nebes, potravu bohů a nesměl chybět při žádném náboženském, magickém či léčebném obřadu. Indiáni věří, že jeho kouř dokáže zahnat zlé duchy, démony a čarodějnice .Při spalování vydává bílý kopál jasně pryskyřičnatou, sametově balzamickou vůni s dřevitými tóny.

Vonné kužele Tekoucí Dým vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Dým prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt upoutá pohled a místnost se naplní příjemnou vůní.  

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.015 kg
Původ: Indie
Materiál / Složení: Tribal Soul Premium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: