Fontána na tekoucí dým - Drak s točitým schodištěm

1 139 Kč
Skladem

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu z dračí říše?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu z dračí říše?

Ponořte se do magické atmosféry s ručně malovanou dračí fontánou na tekoucí dým .Tento ohromující kadidlový drak přináší do vašeho domova nejen relaxaci, ale i kouzlo středověkého fantasy světa s nádech tajemna .

Jeho impozantní design představuje rudého draka s roztaženými křídly, který sedí na vrcholu točitého schodiště s očima, zářícími jako drahokamy. Když zapálíte kadidlo a umístíte jej na vrchol draka, bude se zdát, že z jeho tlamy vychází proud kouře, který klesá jako proud magie dolů po skalách, vytvářející hypnotizující vizuální efekt.

Fontána na tekoucí dým není jen estetickým prvkem, ale také má blahodárné účinky kadidla. Vůně kadidla naplní váš prostor a pomůže vám relaxovat a uvolnit se po náročném dni.

 Přineste do svého interiéru nádech tajemna a mystiky s dračí fontánou na tekoucí dým ..

Pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Zde lze kužele dokoupit: kategorie Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým - https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.77 kg
Původ: Čína
? Velikost: 22x11,5x11 (cm)
Materiál / Složení: Polyresin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: