Fontána na tekoucí dým -Temný vlk

699 Kč
Skladem

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu z vlčí říše?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte provonět Váš domov s výjimečnou fontánou nevšedního vzhledu z vlčí říše?

Přineste do svého domova mystickou atmosféru s fontánou na tekoucí dým, která představuje Temného vlka. Tato ručně malovaná elegantní a působivá fontána je nejen zdrojem relaxace, ale také zdrojem fascinujícího vizuálního zážitku.

Vlčí motiv ztělesňuje sílu, mystérium a spojení s přírodou. Když zapálíte kadidlo a umístíte jej na horní část fontány, začne se z ní linout tekoucí dým, který vytváří iluzi mlhy nebo páry, která se rozprostírá kolem postavy vlka. Tento efekt vytváří působivý obraz, který pohlcuje pozornost a přináší do místnosti atmosféru tajemna.

Fontána na tekoucí dým není jen estetickým prvkem, ale také má blahodárné účinky kadidla. Vůně kadidla naplní váš prostor a pomůže vám relaxovat a uvolnit se po náročném dni.

 Přineste do svého interiéru nádech tajemna a mystiky s vlčí fontánou na tekoucí dým ..

Pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Zde lze kužele dokoupit: kategorie Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým - https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.46 kg
Původ: Čína
? Velikost: 11,5x8,5x10 (cm)
Materiál / Složení: Polyresin

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: