Řecké chrámové kadidlo - Růže

169 Kč
Skladem
Řecké chrámové kadidlo s vůní ,,Růže"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Růže - vonná esence lásky.Vzácný olej z růže damašské , královny všech květin, vydává při vykuřování něžnou a velice jemnou vůni s příjemně sladkými a intenzivně květinovými tóny, která blahodárně působí na naší psychiku, projasňuje myšlenky,uvolňuje napětí a zlepšuje náladu.Léčí všechny srdeční, vztahové a citové záležitosti.Je to vůně radosti, štěstí a blaženosti. Je zdrojem ženské síly, intuice a tajemství a úspěchu.Rozpouští negativní energie, podporuje laskavost a schopnost soucitu.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos.Při jejich výrobě se používá staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku-do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Krásné,vznešené,čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do Vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění. I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle Vaše prostory intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i Vás, od všech nežádoucích a negativních energií .Základní směs tvoří vysoce kvalitní kadidlo a myrha, pocházející z nejlepší oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.

Vykuřování na pícce i uhlíku.   Hmotnost 20g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: