Rostlinné Vonné Kužely Tekoucí Dým- Pikantní Patčuli

67 Kč
Skladem

Vonné kužele "Tekoucí Dým" vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Dým prochází otvory stojanu a tím vytváří

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kužele "Tekoucí Dým" vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Dým prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt upoutá pohled a místnost se naplní příjemnou vůní. Pačuli je známá svou intenzívní a velmi příjemnou orientální vůní. Působí antidepresivně, podporuje koncentraci je vhodná k meditacím, čistí vzduch,.  

Kužele jsou vhodné pouze do fontán/stojanů na vonné kužele "Tekoucí Dým".

Rostlinné Vonné Kužely Stamford Premium “Tekoucí Dým“ s vyšším procentem vůně , které při používání poskytují ještě intenzivnější a dlouhotrvající aroma.

- ručně rolované - nejvyšší kvalita
- přibližná doba hoření 30 minut
- vegánské, cruelty free
- použitý materiál: pryskyřice a části rostlin

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vykuřovadla
Hmotnost: 0.038 kg
Původ: India
Velikost: 11,3x7x2,8 (cm), 0,221L, 0,169Kg/L
Materiál / Složení: Pikantní Patchouli
Balení: 12 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: