Fontána na tekoucí dým - Starověký les s potokem

469 Kč
Skladem

Toužíte si vytvořit magickou atmosféru s neobvyklým dekorativním prvkem?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte si vytvořit magickou atmosféru s neobvyklým dekorativním prvkem?

Užijte si výjimečný zážitek s Fontánou na tekoucí dým - Starověký les s potokem Tento kouzelný a kreativní dekorativní prvek dodá vašemu domovu jedinečný pohádkový příběh, který si celá rodina okamžitě zamiluje.

  1. Vytváří Atmosféru : Dým vytvoří nádhernou atmosféru, která je ideální pro večery plné pohody a magie., nebo romantické večery a vánoční oslavy.

  2. Elegantní Design : Design fontány kombinuje moderní eleganci s tradičním magickým šarmem, což je vhodné pro různé interiéry.

Tato kouzelná fontána na tekoucí dým je krásným a nápaditým dárkem pro vaše blízké, nebo skvělý způsob, jak přinést do vašeho domova dávky neodolatelné magie.

Připravte se na to, že budete fascinováni jejím kouzlem........

Pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Zde lze kužele dokoupit: kategorie Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým - https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.541 kg
Velikost:
Materiál / Složení: Pryskyřice a Kov
Baterie součástí produktu: Ne - 2 x AA baterie.
Přibližná doba hoření: 30 min na 1 kužel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: