Ájurvédské vonné kužely Tekoucí dým - Levandule

57 Kč
Skladem

Ájurvédské vonné kužely pro tekoucí dým pouze s přírodními přísadami Levandule 10ks. Podmanivá vůně Levandule je pravým..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ájurvédské vonné kužely pro tekoucí dým pouze s přírodními přísadami Levandule 10ks. Podmanivá vůně Levandule je pravým balzámem na neklidnou mysl. Levandulová vůně přináší výrazné uvolnění těla, mysli i ducha. Vůně levandule zklidňuje silné emoce, stabilizuje čchi srdce. Tyto kužele jsou vhodné při meditaci, józe, aromaterapii nebo jen tak pro relaxaci po těžkém dnu. Vytvořte si relaxační zážitek ve Vašem domově.

Vonné kužele Tekoucí Dým vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Dým prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt upoutá pohled a místnost se naplní příjemnou vůní.  

Bezpečnostní pokyny a návod k použití

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.04 kg
Původ: Indie
Přibližná doba hoření: ± 0,25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: