Čakrová vonná svíčka ve skle-2.čakra

165 Kč
Skladem

Harmonizační ekologická čakrová vonná svíčka 2.čakra Svadhisthana je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harmonizační ekologická čakrová vonná svíčka 2.čakra Svadhisthana je vyrobena ze nejkvalitnějšího řepkového vosku, který neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí s přídavkem čistého oleje cedr, rozmarýn. Harmonizujte své čakry pomocí jemných sladkých a kořeněných vůní a nechte se odvést od starostí všedních dní. Vůně cedru je zemitá, dřevitá, posilující a hřejivá. Vůně rozmarýnu je silně bylinná, kořeněná je stimulující, podporuje koncentraci, zahání úzkost. Harmonizujte své čakry pomocí jemných sladkých a kořeněných vůní a nechte se odvést od starostí všedních dní.    

Sakrální, také sexuální a křížová čakra Svadisthana, 2. čakra pozitivně ovlivňuje základní emoce, vztahy, potěšení, radost a tvořivost. Její barva je oranžová, symbolizuje radost, přátelství, rodinu a fyzické potěšení. Pokud jsou čakry ve vzájemné harmonii, souzní a energie proudí naplno bez překážek a omezení.

Recyklovaný Skleněný čtverec znovu použitelný
Velikost 6 x 6 x 6 cm    Doba hoření ± 25 hodin

Neumísťujte hořící svíčky do dosahu dětí a/nebo zvířat. 
Nepokládejte svíčku na místo s průvanem.
Nenechávejte hořící svíčku bez dozoru.
Umístěte svíčku na tepelně odolný povrch.
Když se vosk po dohoření roztaví, pohybujte svíčkou opatrně pouze v případě potřeby, protože knot se může posunout na stranu skla.

Řepkový vosk je vyroben z řepkového oleje, neobsahuje žádné toxické složky a není škodlivý pro životní prostředí. Naopak řepka olejná pomáhá a chrání půdu pro budoucí plodiny, zatímco rostlina slouží k výrobě oleje a krmiva pro zvířata. Vosk není nebezpečný pro člověka a přírodu a má menší uhlíkovou stopu než například vosk sojový, protože se pěstuje a zpracovává v Evropě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Svíčky
Hmotnost: 0.266 kg
? Velikost: 6x6x6 (cm)
Materiál / Složení: Řepkový vosk
Přibližná doba hoření: ± 25 (hod)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: