Astma, kašel,úzkost-Cypřiš 100% přírodní olej

175 Kč
Skladem

Cypřiš vždyzelený (Cupressus sempevirens) má stahující účinky při krvácení, hemeroidech nebo obtížné menstruaci. Je antiseptický, močopudný. Vhodný proti nejistotě, úzkosti, nepřátelství, depresi, posil...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Cypřiš vždyzelený (Cupressus sempevirens) má stahující účinky při krvácení, hemeroidech nebo obtížné menstruaci. Je antiseptický, močopudný. Vhodný proti nejistotě, úzkosti, nepřátelství, depresi, posiluje nervy. Ulevuje při kašli a astmatu. Omezuje nadměrné pocení těla včetně nohou. Má antibakteriálni, dezodorační a sedativní účinky. Vhodný na revma, posiluje imunitu, zmírňuje svalové napětí, při křečových žilách a celulitidě. Působí jako repelent.

Aroma: svěží, balzámové, typicky cypřišové, lehce dřevité, sladké, s nádechem citrusů.

Aromaterapie: do vody přidejte 3-5 kapek silice. Při užití v aromalampě dbejte na to, aby miska nad hořící svíčkou nevyschla. Lze použít i do odpařovače na radiátoru ústředního topení či do jiné vhodné nádoby vystavené odpovídající teplotě.

Koupel: do příjemně teplé lázně nakapejte maximálně 20 kapek silice, pobyt ve vaně by neměl přesáhnout 30 minut.

Sauna: nakapejte 3-5 kapek silice do vody a nalévejte na horké kameny.

Masáže: 5-10 kapek silice přidejte do 5 ml vhodného nosného oleje (například mandlový, makadamový, slunečnicový, meruňkový, sezamový, olivový). Proveďte 2-3 hodiny před masáží test alergické reakce nanesením kapky masážního oleje na vnitřní stranu předloktí.

Inhalace: do 100 ml vody o teplotě 60-70°C přidejte 5-10 kapek silice a inhalujte 5-10 minut 1-3x denně.

Využití silic v aromaterapii vede ke zmírnění potíží, ne však k léčbě závažných chorob. Olej je možno používat k inhalaci, koupeli, masáži, do aromalampy. Nikdy olej nepoužívejte v nezředěné podobě přímo na pokožku. Neužívat vnitřně. Nepoužívejte v těhotenství, při epilepsii a vysokém krevním tlaku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: