Fontána na tekoucí dým LED - Křišťálový drak

629 Kč
Skladem

 Rozšiřte svojí sbírku mystických fontán  ze světa fantasie. Vytvořte si relaxační zážitek ve svém domově s nádhernou dekorací pro Váš..

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Rozšiřte svojí sbírku mystických fontán  ze světa fantasie. Vytvořte si relaxační zážitek ve svém domově s nádhernou dekorací pro Váš interiér , nebo dárek beroucí  dech z dračí říše pro Vaše nejbližší

Drak je mytické zvíře, obvykle s hadími nebo ještěřími znaky, který se vyskytuje v mýtech, pověstech, pohádkách a lidových příbězích celé řady kultur. Podobně jako se liší jejich vzhled, liší se i jejich vlastnosti. Draci se v základním pojetí mohou rozlišovat na dobré a zlé. Tradice prospěšných draků je převážně v Číně, kde je drak symbolem moci a deště. Drak vnáší do okolního prostoru sílu a štěstí je ochráncem celé rodiny, cestovatelů i řidičů. V čínské mytologii je drak vládce vody, tedy jednoho z prvků Feng Shui. 

.Fontány byly speciálně navrženy pro vonné kužele "Tekoucí Dým". Hořící kužel vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Kouř prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele. 

Upozorňujeme, že pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Ty najdete v kategorii Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým

Kadidlo se zpětným tokem vytváří mlhu, která proudí skrz aromalampu a kolem produktu. Tento produkt musí být umístěn vonné kužele  na žáruvzdorném povrchu. Při zpětném hoření kadidla může mlha, kterou vytváří, zanechat lehké zbytky na hořáku a povrchu, na který je hořák umístěn. Vycházejí z přírodních olejů a pryskyřic uvnitř kadidla a lze je otřít vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořící kadidlo bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu  Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálení.

  • Pro použití s: Pouze vonnými kužely se zpětným tokem
  • Potřebné baterie: 2 AA
  • Baterie jsou součástí balení: Ne
  • Kadidlo součástí balení: Ne
  • Přibližná doba hoření: 30 minut na 1 kužel

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.33 kg
? Velikost: 8.5x7.7x15.8 (cm)
Materiál / Složení: Pryskyřice, kov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: