Svíčka vonná Rovnováha- Černý Achát &Jaspis

389 Kč
Skladem

Kouzelná svíčka Rovnováha s vůní Ylang Ylang a zdobena duchovním kamenem Černý Achát a Bílý Jaspis. je posílena čistým..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kouzelná svíčka Rovnováha s vůní Ylang Ylang a zdobena duchovním kamenem Černý Achát a Bílý Jaspis. je posílena čistým elementem ohně jenž představuje transformaci. Svíčka je nepostradatelnou součástí většiny magických rituálů. Světlo svíčky iniciuje otevření záležitosti, uvolnění, pročištění situace, dává impulz k přirozenému vývoji. Důležitou roli rovněž hrají předměty v její blízkosti, symboly a znaky, vyryté na svíčce, a rovněž přání či záměr, kvůli kterému je rituál prováděn. Určitou roli zde hraje i barva samotných rituálních svíček.

Černý achát je kámen rovnováhy a sebedůvěry. Posiluje pocit jistoty ve své schopnosti a poznání, dodává odvahu stát si za svými rozhodnutími. Vyrovnává rozumovou, citovou a tělesnou složku. 

Jaspis je silným ochranným kamenem, uzemňuje, ukotvuje, nabíjí silou, zajišťuje rovnováhu, podporuje intuici , rozhodnost i poctivost.

Ylang - ylang, má uvolňující a relaxační účinky, regeneruje a zvláčňuje pokožku. Vůně ylang-ylang zklidňuje a harmonizuje smysly, zmírňuje nervové napětí, působí antidepresivně. 

Doba hoření: 50 hodin

Hmotnost: 280 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícny a Svíčky
Hmotnost: 0.28 kg
Původ: China
Velikost: 20x5 (cm)
Materiál / Složení: Sojový vosk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: