Náramek Láva a Tygří oko-Hamsa

199 Kč
Skladem

Náramky z Lávového kamene - Tygří Oko & Hamsa jsou oblíbeným doplňkem pro jejich jedinečné přírodní zbarvení. Lávový kámen...

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Náramky z Lávového kamene - Tygří Oko & Hamsa jsou  oblíbeným doplňkem pro jejich jedinečné přírodní zbarvení. Lávový kámen je tvořen ztuhlou lávou. Říká se, že láva je krev naší země a proto se lávovému kamenu připisuje velká síla, kterou může probudit i u svého nositele. Je silným ochranným kamenem. Pomáhá odrážet fyzické i psychické útoky a navrací je zpět k původci. Proto dodává životní energii a současně uklidňuje. Zvyšuje sebevědomí, odhodlání, odvahu a vitalitu.

Tygří oko je hřejivý kámen, který dodává energii a sílu. Přitahuje bohatství a peníze. Pomáhá odbourávat závislost na druhých lidech a potlačuje deprese. Tygří oko je velmi užitečným kamenem při dosahování cílů a hledání vnitřních zdrojů.

Hamsa nebo též „Fátimina ruka“ nebo „Ruka Marie“, je symbol a amulet ve tvaru lidské ruky Netradiční šperk se symbolem božské ochrany

Tyto náramky se dají použít i jako aroma difuzní šperky. Jednoduše nakapejte 1-2 kapky svého oblíbeného esenciálního oleje na náramek a rozetřete ho do kamenů. 

Korálky z Lávových kamenů a vzácných kamenů jsou navlečené na gumičce. 

Dokonalý dárek pro každou příležitost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.02 kg
Původ: China
Velikost: 8x2x1 (cm)
Materiál / Složení: Drahokamy, korálky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: