Masážní váleček na tvář v pouzdru - Křišťál

529 Kč
Skladem

Přemýšlíte o luxusní a energeticky obohacující masáži pro vaši pleť přímo v pohodlí vašeho domova?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přemýšlíte o luxusní a energeticky obohacující masáži pro vaši pleť přímo v pohodlí vašeho domova?

Masážní váleček s křišťálovým válcem je exkluzivní wellness nástroj navržený pro poskytování luxusní a energeticky obohacující masáže přímo v pohodlí vašeho domova. Tento elegantní masážní váleček spojuje tradiční masáže s jedinečnými vlastnostmi křišťálu, což vytváří jedinečný zážitek péče o vaši pokožku 

Válečky mají dvě části. Větší část je určena na masáž dekoltu, krku, líc, brady a čela. Menší váleček je určen pro šetrnou a účinnou masáž oblasti oči. Tato jemná masáž stimuluje lymfatický systém, zpevňuje kontury tváře, pomáhá odvádět toxiny z pokožky a celkově podporuje elasticitu zlepšuje cirkulaci krve napomáhá uvolnění napětí a podílí se na celkové relaxaci a krásného vzhledu pokožky. Doporučujeme používat 2x denně na vyčištěnou pleť.

  1. Dvoustranný design: Masážní váleček je navržen s dvěma stranami - jedna strana s menšími křišťálovými válci pro jemnou masáž, druhá strana s většími válci pro největší tlak a hlubší stimulaci.

  2. Energetické vlastnosti křišťálu: Křišťál je spojován s čistotou, vitalitou a energetickým vyvažováním. Masírováním s křišťálovým válečkem můžete integrovat tyto pozitivní energie do vašeho wellness rituálu. Každý váleček obsahuje přesně vybrané křišťálové válce, které jsou hladké a chladivé na dotek. Křišťál jako přírodní minerál, přináší pozitivní energii do masáží.

  3. Luxusní design: Kromě svých funkčních vlastností má masážní váleček i luxusní design, který z něj činí skvělý doplněk do vašeho kosmetického rituálu. 

  4. Objednávejte si ještě dnes luxusní masážní váleček pro zářivý vzhled vaší pokožky...

    Jak používat: Masáž válečkem začínáme na spodní části krku, kde postupujeme směrem nahoru. Bradu masírujeme směrem nahoru a kolem rtů po stranách také směrem nahoru. Dále tvář masírujeme v oblasti nosu směrem dolů od kořenu nosu k lícním kostem, od středu ke krajům tváře. Čelo masírujeme v obou směrech, vertikálně i horizontálně. Oblast kolem očí masírujeme menší částí válečku vždy směrem ven (ke spánkům). 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Esoterika
Hmotnost: 0.096 kg
Původ: Čína
Velikost: 15x6x2.5 (cm)
Materiál / Složení: Drahokam, mosaz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: