Náramek Ametyst chevron a Horský křišťál - Lotos

259 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální náramek z ametystu chevron a křišťálu s lotosovým symbolem se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Ametyst chevron je kombinací mléčného křemene a ametystu. Je to mocný kámen, o kterém se říká, že otevírá třetí oko, uvolňuje, uklidňuje a podporuje klidný spánek Horský křišťál  je mocný léčivý kámen a energizér. Stimuluje jasné myšlení a vnímání. Podporuje Vás ve spojení se svou vnitřní moudrostí. Čistí a posiluje energetické i fyzické tělo.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen velice silným symbolem Lotosového květu, který díky své barvě, vůni a tvaru se stal symbolem čistoty, znovuzrození, věčnosti a duchovnosti. A tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii tohoto magického květu.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

Doplňkové parametry

Kategorie: Drahé kameny
Hmotnost: 0.047 kg
Velikost: ±7 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: