Náramek čakrový - Květ života

289 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Elastický minerální čakrový náramek se symbolem Květ života se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Tyrkys je ochranný, silný podpůrný kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Vhodný pro meditace, zvyšuje intuici, dodává sílu. Avanturín zelený a žlutý Vám pomůže uskutečnit vaše sny, podporuje rozhodování, nadšené úsilí a kreativitu. Karneol stabilizuje a uzemňuje rozptýlenou mysl i tělo, pomáhá odstranit rušivé myšlenky a představy.
Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace. Napomáhá soustředění, přijímat nové myšlenky, čistí auru, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost Granát regeneruje tělo, posiluje metabolismus, povzbuzuje srdeční činnost. Sodalit je duchovní kámen, který přináší vyrovnanost, potlačuje návaly paniky a strachu, dodává odvahu.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, minerální náramek je propojen velice silným posvátným symbolem Květ života, který znázorňuje základní formy prostoru, času, jednotu života a ducha jako součást vesmíruA tímto originálním propojením dodává náramku silnou posvátnou energii tohoto magického květu.

 Proto neváhejte a pořiďte si náramek z minerálů pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.026 kg
Velikost: ±7,5 (cm)
velikost kuliček: ±0,8 (cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: