Přívěsek orgonitový -Archanděl Rafael

359 Kč
Skladem

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s ..

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Toužíte se cítit skvěle plní energie a duševní pohody každý den? Jste fanoušky zdravého životního stylu a chcete spojit krásu s  pozitivními účinky na vaše tělo?

Orgonitový přívěsek s nejmocnějším Archandělem Rafaelem se rázem stane Váš nejoblíbenější klenot, který Vás bude doprovázet a ochraňovat na každém kroku. Zároveň Vás mile překvapí svými přínosnými účinky na tělo i mysl mezi které patří:

Orgonit se stal velmi oblíbeným jako nástroj spirituálního léčení a ochranou před elektromagnetickým znečištěním a zároveň slouží pro vyvážení vašeho energetického pole (aury). Mnoho lidí při používání orgonitu cítí pozitivní emoce a zlepšení nálady a spánku.

A je tu ještě jeden příjemný benefit, orgonitový přívěsek je propojen se silným symbolem zářícího léčitele Archanděla Rafaela. Požádejte ho o pomoc s léčením při rozpuštění negativních blokád, které způsobují nemoci. Pomůže vám také rozvíjet vizi a vnitřní poznání prostřednictvím rozvoje šesté čakry (třetího oka).

 Proto neváhejte a pořiďte si Váš orgonitový ochranný a léčivý amulet pro Vaši tělesnou i duševní pohodu..

Baleno v dárkové krabičce

 
 
 


Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky a Amulety
Hmotnost: 0.065 kg
Velikost: 4 (cm)
Materiál / Složení: Měď, drahokam, akryl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: