Řecké chrámové kadidlo - Myrha

169 Kč
Skladem
Řecké chrámové kadidlo ,,Myrha"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kadidlo a myrha -dvě nejcennější vonné substance,dary Tří Králů narozenému Jéžíškovi.Jemné a nasládlé tóny myrhové pryskyřice a balzamického kadidla uvolňují při vykuřování dokonalou harmonickou vůni, plnou hluboké spirituality, čisté lásky a dobré nálady.Vonná směs kadidla a myrhy dokonale čistí vše kolem sebe od negativních energií a poskytuje silnou ochranu před nežádoucími vlivy.

Řecká chrámová kadidla jsou ručně vyráběna mnichy v klášterech na Svaté hoře řeckého poloostrova Athos.Při jejich výrobě se používá staré, původní a tradiční receptury, které sahají až do doby vzniku prvního křesťanství v Řecku-do doby vlády svatého císaře Konstantina I.

Krásné,vznešené,čisté a svěží vůně vzácných exotických květin a prvotřídního kadidla přinášejí do Vašich domovů nádech lehkosti a hlubokého uvolnění. I přes to, že jsou kadidla téměř bezkouřová, naplní rychle Vaše prostory intenzivní a zcela autentickou vůní, která dokonale vyčistí okolní atmosféru - i Vás, od všech nežádoucích a negativních energií .Základní směs tvoří vysoce kvalitní kadidlo a myrha, pocházející z nejlepší oblastí Orientu a výběrových druhů esenciálních olejů.

Vykuřování na pícce i uhlíku.   Hmotnost:20g

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: