Vonné kužele Stamford Tekoucí Dým - Kadidlo a myrha

67 Kč
Skladem

Vonné kužely Stamford se zpětným tokem - Kadidlo a myrha v krabičce .Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vonné kužely Stamford se zpětným tokem - Kadidlo a myrha v krabičce .Relaxační zážitek z pohodlí Vašeho domova s vonnými kužely na tekoucí dým. Umístěte zapálený jehlan na Vaši oblíbenou fontánu a pak se již odevzdejte symfonii exotických vůní, s kterými  vykouzlíte krásnou atmosféru v celém svém domově.

Myrha je zmiňovaná už v Bibli. Byla jedním ze tří darů (myrha, kadidlo a zlato), které byly přineseny narozenému Ježíši. Vůně myrhy má léčivé účinky, spojuje se zemí a přírodou, zklidňuje mysl, zjemňuje vnímání. V magii je myrha spojována s měsícem, vodou a bohyní Isis. Myrha se pálí jako očistná esence, která uvolňuje, zklidňuje a napomáhá při meditacích či modlitbách. 

Kadidlo je vonná pryskyřice, získávaná z kmene kadidlovníku. Kadidlo se stalo významným obchodním artiklem, bylo ceněno dokonce více než zlato. Kadidlo jako vykuřovadlo se stalo zásadně důležitým pro všechny náboženské obřady Vůně kadidla povznáší a posiluje lidského ducha, rozšiřuje vědomí, uvolňuje napětí, snižuje stres a je velmi vhodným průvodcem při modlitbách a meditacích.

  • Typ kadidla: Kouřový vodopád - určeno pro použití se speciálními stojánky.
  • Počet jehlanů v balení: 12 ks
  • Přibližná doba hoření: 30 minut
  • Informace o produktu: Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné kužele - tekoucí dým
Hmotnost: 0.062 kg
? Velikost: 4x1x1 (cm)
Materiál / Složení: Kadidlo a myrha
Přibližná doba hoření: 30 min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: