Fontána na tekoucí dým - Dračí hrad

749 Kč
Skladem

 Rozšiřte svojí sbírku mystických fontán s draky ze světa fantasie. Vytvořte si relaxační zážitek ve svém domově s nádhernou dekorací pro.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Rozšiřte svojí sbírku mystických fontán s draky ze světa fantasie. Vytvořte si relaxační zážitek ve svém domově s nádhernou dekorací pro Váš interiér nebo dárek beroucí dech z dračí říše pro Vaše nejbližší .

Fontány byly speciálně navrženy pro vonné kužele "Tekoucí Dým". Hořící kužel vytváří kouř, který je těžší než vzduch. Kouř prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího dýmu". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele.  

Pro vytvoření efektu je třeba použít vonné kužele "Tekoucí Dým". Zde lze kužele dokoupit: kategorie Vykuřovadla - vonné kužely na tekoucí dým - https://www.esoteranature.cz/vonne-kuzele-na-tekouci-dym 

Kouř z tohoto kadidla padá dolů jako vodopád a vytváří mlhu kolem stojánku/hořáku. Mlha může na stojánku zanechat stopy, které snadno odstraníte vlhkým hadříkem. Nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.

Vonný kužel zapalte v nakloněné poloze nejlépe nad svíčkou, případně zápalkami/zapalovačem. Držte v ohni špičku asi 10-20 vteřin a pomalu kuželem otáčejte. Následně mírně rozfoukejte a vložte do otvoru ve stojánku. Vonný kužel nesmí hořet, pouze doutnat! Vonný kužel může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu. Fontána nesmí zůstat bez dozoru, jedná se o práci s otevřeným ohněm! Stojan musí stát na rovném, nehořlavém, stabilním povrchu. Zamezte možnému pádu nebo shození. Nepoužívejte v blízkosti hořlavých předmětů. Nepoužívejte v průvanu, mohlo by dojít k vnesení hořlavých předmětů nebo částí. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty. Na hořící kužel a stojan v provozu nesahejte, hrozí popálen

  • Materiál: Pryskyřice, Kov a Plast
  • Pro použití s: Jehlany pro kouřový vodopád
  • Přibližná doba hoření: 30 minut
  • Vyžaduje baterie: 2 AA
  • Baterie součástí produktu: Ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Fontány na tekoucí dým
Hmotnost: 0.562 kg
? Velikost: 19x9x10,5 (cm)
Materiál / Složení: Pryskyřice, Kov a Plast
Přibližná doba hoření: 30 min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: